Le Cheval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Už mūsų svajones !
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Ežeras ir jo apylinkės.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Chanzy
Žirgyno savininkė.
Chanzy


Pranešimų skaičius : 228
Join date : 2009-05-12
Miestas : Vilnius

Ežeras ir jo apylinkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Ežeras ir jo apylinkės.   Ežeras ir jo apylinkės. EmptyTr. 05 13, 2009 9:04 am

Ežeras ir jo apylinkės. Todd-Lake-Meadow-Grass-Looking-At-Bachelor

Skaidrus ir švarus ežeras plyti pačioje miško glūdumoje, kur gamta dar nepaliesta.
Galite drąsiai bristi, nes čia negilu, dumbliai ir žolės - tik pačiame viduryje.
Atgal į viršų Go down
https://cheval.forumlt.com
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Ežeras ir jo apylinkės. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Ežeras ir jo apylinkės.   Ežeras ir jo apylinkės. EmptyAntr. 06 09, 2009 1:07 pm

Atsivedu čia Feld. Šalia nedidelio medelio numetus kantarą pasivedu žirgą ten kur daugiau pievos ir vietos, priveržiu balną ir leidžiu žingsniuoti dideliu ratu. Feld vis bando nukniaukt kasnelį žolės, bet aš neleidžiu timptelėdama kordu. Vis atsisuku į ežerą pasigrožėti tuo reginiu. Oras čia labai gaivus ir drėgnas. Vėjo beveik nėra, ežero vanduo lygus it stiklas.
Balsu paraginu Feld riščiuoti. Žirgas pakelia galvą nuo žemės ir vaidnia, kad tuoj jau kaip bėgsiu.... ir sustoja, aš čmaukšteliu botagu, preikis vėl pakyla ir vėl sustoja. Vėl šmaukšteliu orą, šy kat staigiau ir stipriau. Feld pašoka, meta breką ir galų gale pradeda normaliai riščiuoti. Padidinu ratą ir vis pakeliu ranką su botagu, kad išlaikyti riščios tempą.
Sustabdau Feld trumpam poilsiui. Žirgas ramiai žingsniuoja ratu. Po kelių min. Prisitraukiu jį ir pakeičiu kryptį, vėl paraginu riščia. Šį kartą jau pats bėga.
Vėl kelių min. poilsis ir išdidinus ratą bandau kelt zovadą. Feld gražiai pakyla ir zovaduoja aplink mane.
-Šaunuolis, gerai padirbėjai :) , - prisitraukus Feld paploju per jau drėgną kaklą ir atveržus balną ir pasiemus kantarą išsivedu.
Atgal į viršų Go down
 
Ežeras ir jo apylinkės.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Le Cheval :: Gamtos prieglobstis. :: Miškas.-
Pereiti į: