Le Cheval
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Už mūsų svajones !
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Feld (universalus) IŠVEŽTAS

Go down 
AutoriusPranešimas
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyTr. 05 13, 2009 9:56 am

Feld (universalus) IŠVEŽTAS GEN-JUL08

Žirgo vardas: Feld
Žirgo veislė: Oldenburgas
Žirgo gimimo data: 2000
Žirgo ūgis ties gogu: 1,65
Žirgo kilmės linija: Albera II x Viestta
Žirgo lytis: Kastratas

Feld (universalus) IŠVEŽTAS GEN%20Y%20LUNERA%20VIII-BD
Feld (universalus) IŠVEŽTAS GEN-GALOPE%20JUL08

Feld švelnus ir ramus žirgas. Labai protingas pagal savo amžių. Mėgsta aišku ir patingėt :D , bet stengiasi treniruotėse, todėl moka daug išjodinėjimo pratimų. Iš jo daug tikimasi, nes jo tėvas buvo labai žymus žirgas, daug pasiekė. Tikimės, kad Feld paseks jo pėdomis :) .


VALGIARAŠTIS:
Pusryčiai:
• 2kg. šieno
• 1.5-1.2kg. avižų ir Acell pašaro iš RH.
• 30-40ml. AIRVent sirupo.
Pietūs:

• 2kg. šieno
• 1kg. avižų ir vitamino E papildo.
• 0.5-0.8kg. drėkintų sėlenų.
Vakarienė:
• 2kg. šieno
• 1kg. avižų ir acell pašaro iš RH
• Kaušas su puse Light Competition Mix.[right]


Paskutinį kartą redagavo Svolou, Pir. 06 29, 2009 11:29 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyKv. 05 14, 2009 11:06 am

-Nu nebijoook, šaaaa, nu, einam viens, du... uf.....oj nu...
Feld krato galvą ir stojasi piestu prie gardo. Marius laiko kantaro virvelę, o aš švelniai kalbindama bandau Feld nuraminiti.
Kolkas nepadėjo nei šienas, nei avižos nei skanėstai. Žirgas nervingai trypčioja ir šnarpščia.
-O, sugalvojau! ,- šūkteli Linas ir nubėga į balninę. Netrukus grįžta nešdamasis arklių ausinuką ir plačia medžiagos skiautę. Aš perkreipiu antakius ir nepatikliai dirsteliu į jį.
-Šitą uždėk jam ant ausų, o va šita aprišk akis ,- tiesia man ausinuką ir skiautę Linas.
-Na, verta pabandyti...Mariau, duok man jo pavadį, čia jis nenurims ,- tariu ir nuvedu įsibaiminusį Feld toliau nuo gardo. Linas prilaiko Feld o aš apmuturiuoju jo galvą ir akis. Pirma žirgas kaip išprotėjes pradeda skėryčiotis ir drąskytis, bet poto šiek tiek aprimsta ir leidžiasi vedamas tolyn. Nors kabindamas orą ir nedrąsiai statydamas kojas Feld nuvedamas prie jo gardo ir bandom dar kartą. Valioo!!! Žirgas tik trumpan stabteli prie durų , bet mes paniuksuojam jį ir nutempiam į gardą.
-Aj šaunuooolis, aj geeras, na va ir nebuvo taip baisu... Gerai sugalvojai, ačiū, Linai :D ,- sakau ir nenustoju glostyti dar ne iki galo nurimusio žirgo.
Na va baisiausia jau įveikta, dabar beliko tik juos pašerti ir palikti apsiprast naujuose namuose. Žiūrėsim pagal jų savijautą, gal jau šiandieną eisim į "pažintinę ekskursiją" po žirgyno teritoriją. :) , galvoju ir su Marium ir Linu pašeriu visus žirgus. Vėliau jie prašluoja praėjimą ir nueina toliau tvarkytis kitose arklidėse, o aš dar kartą apžiūrėjusi Feld, Bente D ir Hacou išienu.
Atgal į viršų Go down
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyKv. 05 14, 2009 11:46 am

Įėjus gardan paglostau Feld kaktą ir uždedu kantarą. Pprisegu vivelę ir išeinam.
Atgal į viršų Go down
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyPir. 05 18, 2009 9:18 am

Nešina balnu ir kamanom ateinu prie Feld gardo. Žirgas kramsnoja šieną su avižom ir išgirdęs mane pakelia galvą.
- Labas, eisim pajodinėt :) ,- tariu ir pasiemus šalia gardo gulinčius Feld šepečius pradeda valyt žirgo kailį. O dulkių kiek.... Išvalius atsinešu drėgno skudurėlį ir prabraukiu juo visą Feld kuną. Iškrapštau žirgo kanopas, iššukuoju karčius bei uodegą ir užvynioju bintus ant visų keturių kojų.
Pasiemus užmetu pobalnį ant Feld nugaros ir uždedu ant jo balną. Prisegioju balną, pavaržą ir nestipiai priveržiu, kad nenusprūstų. Uždedu Feld bežąsles kamanas ir užsidedu šalmą. Žirgas sugugena ir nusipurto. Pakasau Feld nosį ir išeinam.
* * *
Grįžtam abudu apvargę. Aš nieko nelaukdama nubalnoju Feld, uždedu kantariuką ir išvedu.
Atgal į viršų Go down
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyŠt. 05 23, 2009 8:46 am

Vet. tikrinimas 2009 - 05 - 23:

*Atlikta profilaktinė apžiūra: apžiūrėtos akys,ausys,dantys,gleivinė,kojos,kanopos,sausgyslės.
*Pamatuota temperatūra ir pulsas.
*Suduoti vaistai nuo kirminų.
*Suleisti reikiami skiepai.
Atgal į viršų Go down
Svolou
Žirgyno savininkė.
Svolou


Pranešimų skaičius : 90
Join date : 2009-05-12

Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS EmptyAntr. 06 09, 2009 12:45 pm

Atsivedu prie gardo Feld. Žirgas staiga nusisuka ištraukdamas virvę man iš rankų ir pradeda kasytis. Palaukiu kol jam praeis tas niežulio priepolis ir prisirišu jį prie gardo durų.
Iš balninės atsinešu balną, bežąsles kamanas ir du bintus. Iššveičiu žirgo kailį ir uždedu balną, kamanas ir bintus. Pasiemus kordą, kantarą ir botagėlį išseinam.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Feld (universalus) IŠVEŽTAS   Feld (universalus) IŠVEŽTAS Empty

Atgal į viršų Go down
 
Feld (universalus) IŠVEŽTAS
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Milonga de Amor (universalus)
» Hacou (konkūras) IŠVEŽTAS
» Bente D (išjodinėjimas) IŠVEŽTAS

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Le Cheval :: Privačios arklidės. :: Privačios Svolou arklidės.-
Pereiti į: